OGAME GREEK PIRATES
OGAME GREEK PIRATES
OGAME GREEK PIRATES
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ogame pirates forum
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 britney(PIRATES) Vs asam(Naites)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
????????
Επισκέπτης




britney(PIRATES) Vs asam(Naites) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: britney(PIRATES) Vs asam(Naites)   britney(PIRATES) Vs asam(Naites) EmptyΤετ Δεκ 02, 2009 12:10 am

ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΗ ΠΑΣ ΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ... ΤΟΣΑ ΜΕΤΑΓΩΓΙΚΑ ΤΙ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ?? 7 ΜΕ 6 ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΣΙΜ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΛΑΦΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leo




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 32

britney(PIRATES) Vs asam(Naites) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: britney(PIRATES) Vs asam(Naites)   britney(PIRATES) Vs asam(Naites) EmptyΤετ Δεκ 02, 2009 12:11 am

Re kake jakob...ase tn kopelitsa na ekfrastei....

Sinexise kouklara mou.....!!!! afro afro afro afro afro

Ante kai eis anwtera(apla na mn pigaineis efoson exeis apwleies...oxi gia kanenan allo logo,alla dn se simferei)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




britney(PIRATES) Vs asam(Naites) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: britney(PIRATES) Vs asam(Naites)   britney(PIRATES) Vs asam(Naites) EmptyΤετ Δεκ 02, 2009 12:17 am

Ευχαριστο παιδια για τισ σιμβουλες σας ειχε πολλους πορους αυτος και θα κερδιζα περισσοτερα απο τις απωλιες μου γιαυτο και πηγα εβαλα παραπανωμεταγωγικα γιατι στο ΣΙΜ που εκανα τεστ εβλεπα οτι αν ττα εστελνα ακριβοσ οσο χρειαζομουν τοτε θα μου μεναν 2 μεταγογικα χορισ να μπορω να παρω ολα οσα μπορουσα και ετσι εβαλα περισσοερα
οσο για τον στολο φτιαχνω και αλλον και σε καποιες ωρες ξεκλειδωνω και τα θωρικτα

αυτην την στιγμη κανω και σε αλλον επιθεση οπου τα κερδη θα εινια πολυ περισσοτερα απο τις απωλιες

Very Happy Very Happy Very Happy

Θα γινω ο φοβος και ο τρομος στην περιοχη!!αχαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Leo




Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009
Ηλικία : 32

britney(PIRATES) Vs asam(Naites) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: britney(PIRATES) Vs asam(Naites)   britney(PIRATES) Vs asam(Naites) EmptyΤετ Δεκ 02, 2009 12:18 am

Prosexe gt 8a anevasw kai ego stolo meta apo nanites 2 ..... :p :p :p

Ante na kanoume kai kamia acs se ligo kairo.....(se epsaxna ex8es kai dn se evriska...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




britney(PIRATES) Vs asam(Naites) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: britney(PIRATES) Vs asam(Naites)   britney(PIRATES) Vs asam(Naites) EmptyΤετ Δεκ 02, 2009 12:22 am

ωραια με το καλο!!!!!

ε εχθεσ πηγαινω στην σχολη μου και γυριζω το απογευμα λειπω πολλες ωρες γιαυτο δεν με εβρισκες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
britney(PIRATES) Vs asam(Naites)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Leo vs asam(Naites)
» Epithesi acs : Britney + Leo (Pirates) vs Black_Jack (Nasa)
» Leo vs asam (epidromi)
» britney Vs melkor
» Leo(PIRATES) vs johnpist(AETOS)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
OGAME GREEK PIRATES  :: ΠΕΙΡΑΤΙΚΑ ΡΕΣΑΛΤΑ ................-
Μετάβαση σε: